کسب درآمد آسان با استخراج آسان بیت کوین

استخراج بیت کوین به صورت آنلاین

مرورگر بیتکوین - استخراج بیتکوین - بیت کوین

استخراج بیت کوین به صورت نوین و آنلاین بدون انجام هیچ گونه کار فیزیکی

مرورگر کریپتو تب این امکان رو فراهم کرده است که شما بتوانید هنگام وب گردی بیت کوین استخراج کنید. به همین منظور کافی است که این مرورگر را دانلود کنید و همانند سایر مرورگر های دیگر بر روی دستگاه خود نصب کنید. سپس طبق آموزش های زیر که بسیار آسان است استخراج خود را شروع کنید.

بیت کوین چیست؟

بیت کوین چیست؟
Bit Coin

درباره مرورگر کریپتو تب

مرورگر کریپتوتب
Crypto Tab

استخراج بیت کوین

استخراج بیت کوین
BitCoin

آموزش کریپتو تب

آموزش مرورگر کریپتو تب

استخراج بیت کوین و دانلود مرورگر کریپتو تب

  • دانلود مرورگر کریپتو تب
  • استخراج بیت کوین
  • بیت کوین رایگان
  • استخراج با کریپتو تب
  • آموزش مرورگر کریپتو تب

ارز های دیجیتال به خصوص بیت کوین، که امروزه گرد و غباری در دنیا به پا کرده اند، مورد توجه خیلی از افراد قرار گرفته اند. در این مقاله به استخراج بیت کوین با دانلود مرورگر کریپتو تب می پردازیم. با معرفی بهترین روش کسب بیت کوین با دانلود مرورگر کریپتو تب و آموزش مرورگر کریپتو تب به صورت مختصر و مفید به شما در این راه کمک می کنیم.


استخراج بیت کوین و دانلود مرورگر کریپتو تب

استخراج بیت کوین و دانلود مرورگر کریپتو تب

 

امروزه، خیلی از افراد به سوی ارزهای دیجیتال رفته اند و معتقدا که در آینده نچندان دور، دیگر کسی از پول کاغذی استفاده نمی کند و خرید و فروش با ارز های دیجیتال یا رمز ارز ها صورت می گیرد. یک دسته از افراد در آنها سرمایه گذاری می کنند و درآمد تقریبا زیاد ولی پر ریسکی را به دست می آورند. دسته ای دیگر با استفاده از ماینر های متفاوت، ارزهای مختلف از جمله بیت کوین که معروف ترین آن ها است را استخراج می کنند. در این روش درآمد کمتری نسبت به روش اول به دست می آورید ولی بدون ریسک آن را انجام می دهید. این باعث شده تا افراد بیشتر به سمت روش دوم بروند. حالا با دانلود مرورگر کریپتو تب چگونه می توان کسب درآمد کرد؟ با دانلود مرورگر کریپتو تب چقدر می توان بیت کوین رایگان استخراج کرد؟ استخراج با کریپتو تب به چه چیز هایی نیاز دارد ؟ و … .

استخراج بیت کوین

استخراج بیت کوین و دانلود مرورگر کریپتو تب

استخراج بیت کوین و دانلود مرورگر کریپتو تب

اولین بار فردی به نام وایت پیپر در سال 2008، بیت کوین که به نظر بسیاری از افراد اولین ارز دیجیتال است را منتشر کرد و یک سال بعد، اولین سکه های آن استخراج شد. غیرمتمرکز بودن بیت کوین، نقطه قوت آن است. به این معنا که توسط هیچ کسی در دنیا کنترل نمی شود و به طور مختصر، انحصار بیت کوین به دست تمام مخاطبین آن است. به همین خاطر است که استخراج بیت کوین مورد توجه قرار گرفته است و آینده آن در دستان کاربران آن است. افراد استخراج کننده بیت کوین با نصب نرم افزارهای خاص بر روی سی پی یو (CPU) دستگاه های قوی، به استخراج بیت کوین می پردازند.

استخراج بیت کوین و دانلود مرورگر کریپتو تب

استخراج بیت کوین و دانلود مرورگر کریپتو تب

کریپتو تب چیست؟

به گفته سایت، کریپتو تب یک مرورگر رایگان و کم وزن است که دارای قابلیت اضافی استخراج بیت کوین است. این مرورگر در سایت معتبر تراست پایلوت (trust pilot) امتیاز 3.4 از مخاطبان خود گرفته که نمره متوسطی است. البته باید سایت های فروش نظر مثبت و منفی را در نظر گرفت. شما بعد از دانلود مرورگر کریپتو تب از دو طریق می توانید بیت کوین بگیرید.

 در روش اول شما با استفاده از سیستم و اینترنت خود، بیت کوین رایگان استخراج می کنید.

استخراج بیت کوین و دانلود مرورگر کریپتو تب

استخراج بیت کوین و دانلود مرورگر کریپتو تب

روش دوم که عامل اصلی رشد و پر طرفدار شدن این مرورگر مخصوصا در ایران است، قابلیت زیر مجموعه گیری تا 10 مرحله است. یعنی شما مانند تصویر بالا تا 10 مرحله که زیرمجموعه هایتان زیرمجموعه بگیرند، می توانید پورسانت دریافت کنید. یعنی اگر شما 100 زیر مجموعه بگیرید و هر زیرمجموعه به صورت هرمی حداقل 3 زیر مجموعه بگیرند، شما در مرحله ششم که حداقل از هر فرد 1% پورسانت دریافت می کنید، 24300 نفر زیرمجموعه دارید. این به آن معنا است که درآمد شما چند صد برابر می شود!!

دانلود مرورگر کریپتو تب

قبل از دانلود مرورگر کریپتو تب نیاز به یک سیستم و اینترنت دارید. دانلود مرورگر کریپتو تب برای ویندوز، اندروید و آی او اس ممکن است. برای دانلود بر روی دکمه زیر کلیک کنید و وارد سایت اصلی کریپتو تب شوید.

برای دانلود مرورگر کریپتو تب کلیک کنید

برای دانلود مرورگر کریپتو تب بر روی “download” بزنید تا کریپتو تب برای شما دانلود شود. بر روی فایل دانلود شده بزنید و سپس روی “agree” کلیک کنید تا مرورگر نصب شود.

آموزش استخراج بیت کوین با دانلود مرورگر کریپتو تب

با دانلود مرورگر کریپتو تب وارد مرورگر می شوید.

ثبت نام در کریپتو تب: بر روی skip بزنید و با استفاده از کلیک sign in وارد حساب گوگل خود شوید. اگر این کار را انجام ندهید، اطلاعات حساب شما مانند مقدار بیت کوین استخراج شده، تعداد زیر مجموعه و … بعد از حذف نرم افزار پاک می شود.

آموزش مرورگر کریپتو تب: بر روی لوگوی کریپتو تب در نوار بالای صفحه بزنید تا وارد صفحه استخراج شوید.

استخراج بیت کوین و دانلود مرورگر کریپتو تب

استخراج بیت کوین و دانلود مرورگر کریپتو تب

1: از این قسمت می توانید میزان سرعت استخراج بیت کوین را معین کنید. هر چه به سمت max نزدیکتر باشد، بیت کوین بیشتری را می توانید به دست بیاورید ولی سرعت سیستم شما پایین تر می آید. فقط به این نکته توجه داشته باشید که اگر زیادی به سیستم خود فشار بیاورید ممکن است دچار مشکل شود.

2: در این قسمت میزان هاش بر ثانیه که سیستم شما در حال ماین بیت کوین است را نشان می دهد. این هاش بر ثانیه در سیستم های مختلف عدد متفاوتی را نشان می دهد. این به قدرت CPU سیستم شما و سرعت اینترنت بستگی دارد. مثلا اگر اینترنت شما به صورت فیبر نوری است قطعا خیلی بیشتر نسبت به دیگران می توانید بیت کوین ماین کنید.

3: در این قسمت می توانید با خرید پلن های مختلف، سرعت استخراج خود را چند برابر کنید. این سرعت هر 3 ساعت یک بار غیر فعال می شود و باید دوباره آن را فعال کنید. این پلن ها اصلا برای افرادی که با زیرمجموعه گیری بیت کوین میگیرند مناسب نیست.

4: تعداد زیرمجموعه های خود را می توانید در این قسمت تماشا کنید. فقط میتوانید از زیرمجموعه هایی که فعال هستند درآمد کسب کنید.

5: در این قسمت شما مقدار بیت کوین استخراج شده را می بینید. نکته ای که خود سایت به آن اشاره دارد این است که ممکن است تا بیش از 10 دقیقه این مقدار بروز نشود؛ پس نگران نباشید.

6: این عدد مربوط به بیت کوین ماین شده توسط سیستم شما است.

7: این مقدار مربوط به بیت کوین هایی است که زیرمجموعه های شما برای شما به دست آورده اند.

8: کل دارای بیت کوین شما در مرورگر را نمایش می دهد.

9: این لینک برای زیرمجموعه گیری است که با اشتراک آن به دوستان خود میتوانید زیر مجموعه بگیرید.

نکات مهم در استفاده و دانلود مرورگر کریپتو تب

استخراج بیت کوین و دانلود مرورگر کریپتو تب

استخراج بیت کوین و دانلود مرورگر کریپتو تب

 

  • برای دانلود مرورگر کریپتو تب باید آنتی ویروس خود را خاموش کنید.

  • برای استخراج با کریپتو تب حتما باید صفحه مرورگر باز باشد تا استخراج صورت بگیرید.

  • حداقل برداشت در این مرورگر 0.00001 بیت کوین است و هرگاه به این مقدار رسیدید می توانید آن را برداشت کنید. برای برداشت باید یکی کیف پول داشته باشید. تراست ولت یکی از امن و مطمئن ترین کیف پول ها است.

  • امروزه به دلیل پر مخاطب شدن این مرورگر برداشت های حداقل 12 ساعت و حداکثر تا 7 روز برای شما واریز می شود. اگر زیرمجموعه ی بیشتری گرفته باشید این اعداد ممکن است کاهش یابد.

  • در صورت نقض قوانین مرورگر کریپتو تب، اگر حساب شما مسدود شود قابل بازیابی نیست.

نتیجه گیری

با دانلود مرورگر کریپتو تب تنها دو دسته از افراد می توانند بیت کوین رایگان به دست بیاورند. یک دسته از افراد که تجهیزات بالایی دارند و دسته دیگر که می توانند زیر مجموعه ی زیادی بگیرند. در غیر این صورت شما نمی توانید حتی پول اینترنت و برق خود را هم از این راه به دست بیاورید.

 


crypto tab browser – مرورگر کریپتو تب – cryptotab – دانلود مرورگر کریپتو تب – دانلود مرورگر cryptotab – استخراج بیت کوین با مرورگر کریپتو تب – استخراج رایگان بیت کوین – آموزش استخراج بیت کوین – آموزش کار با مرورگر کریپتو تب – دانلود کریپتو تب – مرورگر پول ساز – دانلود رایگان مرورگر کریپتوتب

بازدیدها: 382

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست